top of page

Установка систем відеоспостереження

Установка систем видеонаблюдения
Установка систем видеонаблюдения

 

здобули популярність, як в об'єктах цивільного будівництва, так і в комерційних установах. Це обумовлено широкими функціональними можливостями, що забезпечують Вашу безпеку та комфорт.

Ми готові запропонувати весь спектр робіт, починаючи від монтажу систем відеоспостереження , закінчуючи повним налаштуванням та подальшим обслуговуванням.

Насамперед необхідно визначитися з функціональними завданнями, які Ви бажаєте реалізувати. Це дозволить не тільки відстежувати поточну ситуацію в контрольованих зонах, але і записувати інформацію на жорсткий диск, крім того, відтворювати архіви записів за датою і часом.

 

Крім того, на просунуті моделі відеореєстраторів доступна функція перегляду через Інтернет у віддаленому доступі, включаючи сучасні мобільні гаджети.

      _cc781905- 5cde-3194-bb3b-136bad5cf58d_     _cc781905-5cde- 3194-bb3b-136bad5cf58d_ 

Системи відеонагляду

      _cc781905- 5cde-3194-bb3b-136bad5cf58d_  

При цьому Ви отримуєте можливість переглядати відео з периметра, що спостерігається, в реальному часі з будь-якої точки світу, де є підключення до інтернету.

 

Як це працює?

 

Відповідно до вимог замовника проводиться підбір необхідного обладнання - тип камер, відеореєстратор, необхідний об'єм жорсткого диска для безперервного запису інформації з усіх точок спостереження, а також для відтворення періоду, що цікавить період. За наявності вмонтованих мікрофонів можливе прослуховування окремих зон.

  Встановлена система відеоспостереження передає дані через мережу на Ваші мобільні гаджети.

Для успішного перегляду відео в режимі on-line потрібне високошвидкісне підключення обладнання до мережі.

На віддалених від міста об'єктах за відсутності проводового інтернету використовуються бездротові модеми, що, у свою чергу, вимагає тестування швидкості безпосередньо на місці установки для вибору найбільш швидкісного підключення.

 

Наши специалисты готовы предоставить профессиональные консультации по подбору комплектующих для монтажа видеонаблюдения  с учетом_cc781905-5cde-3194-bb3b- 136bad5cf58d_специфіки проекта і побажань клієнта.

 

 Проведемо інсталяцію та пусконалагоджувальні роботи в заздалегідь обумовлені терміни з наступним5-35     _cc781905-5cde-3194-bb3b-136d

Видеонаблюдение

Виклик електрика можливий у будь-якому районі міста Одеси та області!!!

bottom of page